loader image

Pracownicy Instytutu

Zespół Ekologii i Ochrony Przyrody
Koordynator: prof. dr hab. Jan Żarnowiec

Imię i nazwisko Stanowisko Numer pokoju Numer telefonu Adres email
Prof. dr hab. Jan Żarnowiec prof. zw. 105 8279168 jzarnowiec@ath.bielsko.pl
Dr hab. Damian Chmura prof. nadzw. 104 8279185 dchmura@ath.bielsko.pl
Dr inż. Anna Salachna adiunkt 104 8279185 aradzioch@ath.bielsko.pl

Zespół Mikrobiologii i Biotechnologii Środowiska
Koordynator: dr hab. Alicja Machnicka, prof. ATH

Imię i nazwisko Stanowisko Numer pokoju Numer telefonu Adres email
Dr hab. Alicja Machnicka prof. nadzw. 225 8279131 amachnicka@ath.bielsko.pl
Dr hab. inż. Klaudiusz Grübel prof. nadzw. 223 8279157 kgrubel@ath.bielsko.pl
Mgr inż. Ewa Kubies laborant 224 8279157 ekubies@ath.bielsko.pl

Zespół Procesów i Technologii Środowiska
Koordynator: dr hab. inż. Bożena Mrowiec, prof. ATH

Imię i nazwisko Stanowisko Numer pokoju Numer telefonu Adres email
Dr hab. inż. Bożena Mrowiec prof. nadzw. 207 8279182 bmrowiec@ath.bielsko.pl
Dr hab. inż. Mariusz Kuglarz adiunkt 216 8279146 mkuglarz@ath.bielsko.pl
Dr inż. Lucyna Przywara adiunkt 216 8279146 l.przywara@ath.bielsko.pl
Dr inż. Monika Wierzbińska adiunkt 217 8279138 mwierzbinska@ath.bielsko.pl
Mgr inż. Grażyna Strączek laborant 208 8279171 gstraczek@ath.bielsko.pl

Zespół Zrównoważonego Rozwoju Obszarów Górskich
Koordynator: prof. dr hab. Henryk Klama

Imię i nazwisko Stanowisko Numer pokoju Numer telefonu Adres email
Prof. dr hab. Henryk Klama prof. zw. 232 8279184 hklama@ath.bielsko.pl
Dr hab. Andrzej Jaguś prof. nadzw. 214 8279187 ajagus@ath.bielsko.pl
Dr inż. Janusz Kozak adiunkt 213 8279158 jkozak@ath.bielsko.pl
Dr inż. Marek Madzia adiunkt 217 8279138 mmadzia@ath.bielsko.pl
Dr inż. Ewa Jachniak adiunkt 205 8279116 ejachniak@ath.bielsko.pl
Dr inż. Ewa Suchanek-Gabzdyl adiunkt 217 8279138 esuchanek@ath.bielsko.pl
Dr inż. Mirosław Wyszomirski starszy wykładowca 205 8279116 mwyszomirski@ath.bielsko.pl
Mgr inż. Katarzyna Kurtok laborant 213 8279158 kkurtok@ath.bielsko.pl
Zespoły
Zespół Ekologii i Ochrony Przyrody
Zespół Mikrobiologii i Biotechnologii Środowiska
Zespół Procesów i Technologii Środowiska
Zespół Zrównoważonego Rozwoju Obszarów Górskich

Konferencja NAUKA-TECHNOLOGIE-ŚRODOWISKO jest planowana w październiku 2020 roku

Niedługo strona Konferencji

Termin zgłoszeń na Konferencję zostanie podany w najbliższym czasie. Przyjmowane będą zgłoszenia udziału wraz z podaniem tytułu i przesłaniem streszczenia.

Top